Monika Bielawska-Strzemska

Założycielka i właścicielka Ośrodka Akademii JA Sensate w Tczewie.
Z edukacją związana od 16 lat. Z wykształcenia filolożka angielska, z zawodu nauczycielka, tłumaczka z zamiłowania. Szczęśliwa żona i mama 3 dzieci (Emilki, Bartka i Natalki). To właśnie dzieci skłoniły ją do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań w edukacji i nawiązywaniu relacji. Bliskie jej sercu jest podejście Janusza Korczaka, Marii Montessori, Jespera Juula, Agnieszki Stein. Wiele z ich koncepcji znalazła w kursach dla dzieci i młodzieży proponowanych przez Akademię JA, co zachęciło ją do podjęcia współpracy z Akademią.

Kontakt
www.sensate.pl
biuro@sensate.pl

tel: 505 161 640

Anna Chajek-Kryczyk

mgr dietetyki, mama półtoramiesięcznej Zosi.
Jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na co dzień pracuję z pacjentami poprzez układanie zindywidualizowanych planów żywieniowych głównie w ramach żywienia klinicznego. Prowadzę również warsztaty w szkołach, przedszkolach oraz szkołach rodzenia. Dietetyka to nie tylko moja praca ale i pasja, dlatego stale poszerzam swoją wiedzę, czytając prasę i artykuły branżowe, a także uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.
Kolejny krok w mojej karierze to macierzyństwo i szansa na praktyczne wykorzystanie zaleceń dotyczących diety kobiety ciężarnej, obecnie matki karmiącej a w przyszłości mamy zmagającej się z dylematami dotyczącymi rozszerzenia diety dziecka

Magdalena Stańczyk

mgr położnictwa, od maja szczęśliwy doradca laktacyjny CDL
Pochodzę z Tczewa, tutaj też pracowałam w szpitalu przez rok. Studiowałam w Bydgoszczy. Od blisko 3 lat pracuje na Oddziale Położniczym w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku. Lubię pracę z ludźmi, moim atrybutem jest uśmiech. Od kiedy poznałam położnictwo, coraz bardziej je lubię i podziwiam, a laktację po prostu kocham. Lubię spokój i ten spokój przekazywać innym. Szczególnie widzę taką potrzebę w początkach macierzyństwa i ojcostwa. W swojej pracy spełniam się zdecydowanie. Poza pracą lubię podziwiać naturę, poznawać nowe miejsca i ludzi, rozmawiać i wymieniać różne doświadczenia.

Kornelia Stawicka-Zielenkiewicz

Certyfikowany Trener Familylab Assossiation i Familylab Polska
stworzonych przez Jespera Juula by wspierać rodziców i profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nauczyciel języka angielskiego, metodyk oraz mama trójki dzieci, każde na innym szczeblu edukacji. Mówi o sobie: „moment, gdy zostałam Mamą stał się początkiem mojej własnej drogi i przygody do poznawania siebie i szukania rozwiązań najlepszych dla mnie i dla mojej rodziny, tak, by na co dzień, dobrze się nam razem żyło.”

Anna Liczmańska

mgr położnictwa, doradca chustonoszenia
Jestem absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy. Zakochana w swoim zawodzie, chustowaniu i jego zaletach. Moim marzeniem jest rozpowszechnianie idei bliskości. Jestem po to, by towarzyszyć rodzicom na początku drogi jaką jest chustonoszenie. Wierzę, że kiedy zobaczą jakie to piękne, ich również ogarnie mania chustowania :) Z wielkim zamiłowaniem prowadzę indywidualne konsultacje chustowe. Swój wolny czas poświęcam na podróże - najczęściej autostopowe.